Polityka prywatności
 1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez “Użytkowników” w związku z korzystaniem przez nich z usług i funkcjonalności realizowanych przez serwisy internetowe http://casilla.pl oraz http://chata-keblowo.pl nazywanych dalej “Serwisami”.
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w “Serwisach” jest “CHATA” Michał Szatkowski, z siedzibą: Gdańska 2, 84-242 Kębłowo, woj. pomorskie, NIP: 5881471221 , REGON: 192523950 nazywany dalej “Administratorem”.
 3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
 4. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi ­ ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 5. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, w celu realizacji usługi lub zawartej pomiędzy stronami umowy.
 6. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  • poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje:
   • formularz kontaktowy,
   • formularz rezerwacji sal
   • formularz zapisu do newslettera,
  • poprzez gromadzenie plików “cookies”.
 7. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 8. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego, w celu dokonania wstępnej rezerwacji sali w wybranym terminie lub w celu dodania adresu e-mial do listy mailingowej lub inaczej listy subskrybentów newslettera.
 9. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 10. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszych serwisów internetowych.
 12. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 13. W Serwisach mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisów i nie są w żaden sposób nadzorowane przez “CHATA” Michał Szatkowski. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
 14. W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji ­ nasze dane znaleźć można w zakładce ­KONTAKT.
Napisz do nas!

Wyślij wiadomość

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń!

Gdzie jesteśmy:

Gdańska 2, 84-242 Kębłowo