Ślub i wesele wiosną

20

Mar

Ślub i wesele wiosną? Dlaczego warto?

Wiosna to jedna z najpiękniejszych i zarazem najbardziej romantycznych pór roku. Wiosna często kojarzona jest z okresem zakochania i symbolem rodzącego się uczucia. Nic dziwnego, że wiele par rozważa organizację ślubu i wesel w tym czasie.

Organizacja

Wiosna jest porą roku chętnie wybieraną przez pary młode na czas ślubu. Nie jest jednak tak popularna jak okres letni i wczesnojesienny, kiedy przypada pełnia sezonu ślubnego. W związku z tym organizacja wesela jest łatwiejsza. Jest większa dostępność okolicznych sal weselnych, które w tym czasie nie są jeszcze tak oblegane jak latem. Łatwiej o wolny termin u dobrego fotografa oraz kamerzysty. Również zespoły muzyczne, zwłaszcza te bardziej rozchwytywane, mają więcej dogodnych dla nas terminów. Ponadto zdecydowanie łatwiej o organizację noclegu dla gości. Hotele i pensjonaty nie są jeszcze zajęte przez wakacyjnych turystów. Przednówek sezonu ślubnego może nas również mile zaskoczyć atrakcyjnością cen 🙂

Aura i piękne okoliczności przyrody

Z pogodą bywa różnie. Przewidywalność pogody w naszej szerokości klimatycznej jest jaka jest. Wczesna wiosna może przywitać nas dość chłodną aurą, ale środek i końcówka są stosunkowo ciepłym i przyjemnym okresem. Pod koniec wiosny może przywitać nas prawdziwa letnia pogoda, jednak rzadko mamy do czynienia z upalnym słońcem i ekstremalnie wysokimi temperaturami, z którymi często musimy zmagać się latem. Biorąc wszystkie argumenty pogodowe pod uwagę, wiosna może być bardzo dobrym terminem na ślub i wesele.

Wiosna to szczególnie piękna pora roku. Natura budzi się do życia. Kwitną rośliny i zielenią się drzewa. W tym okresie słońce znajduje się już wysoko co pozwala uzyskać bardzo piękne i malownicze pejzaże. Sesja fotograficzna przeprowadzona w tym czasie może zaowocować przepięknymi i unikatowymi zdjęciami. Wiosną najlepiej skorzystać z sezonowych akcentów. Charakterystyczne dla tej pory roku są kwiaty – tulipany, krokusy i irysy. Wspaniale będzie prezentować się bukiet wykonany z konwalii, czy też bzu.

To tylko niektóre z argumentów, które warto wziąć pod uwagę rozważając organizację wesele wiosną. Bez względu na to jaką porę roku wybierzecie zapraszamy do naszych sal weselnych i służymy pomocą w przygotowaniach do Waszego święta.

Przypominamy, że możecie sprawdzić dostępność terminów i zarezerwować sal korzystając z kalendarza na http://casilla.pl/rezerwacje-sal-weselnych-i-konferencyjnych-w-casilla/

Zapraszamy!

By webadmin|2017, Aktualności, porady|0 comment