Targi Młodej Pary - Akcesoria

21

Gru

Relacja z Targów Młodej Pary w Gdańsku. Część 2.

Część 2 naszej relacji z udziału w Targach Młodej Pary w Gdańsku, Amber Expo, 6 listopada 2016

Biżuteria

Obserwując duże zainteresowanie odwiedzających, można było odnieść wrażenie, że przydałoby się więcej stanowisk z biżuterią. Nieliczni przedstawiciele branży jubilerskiej byli bardzo oblegani. Widzieliśmy wiele pięknych prac jubilerskich – obrączki i pierścionki zaręczynowe, diademy, korony, kolie. Niektóre określić można mianem prawdziwych arcydzieł.

Dla wielbicieli mocniejszych trunków

Wśród przedstawicieli producentów mocniejszych trunków szczególnie spodobała nam się propozycja Warszawskiej Wytwórni Alkoholi i Butelek, która przygotowała zestaw win w dedykowanej weselnej stylistyce. Pozytywnie zaskoczyła nas atrakcyjna oferta cenowa. W zależności od rodzaju cena butelki znajdowała się w przedziale od 22 do 27 zł. Bardzo interesującym i nowatorskim pomysłem, była propozycja jednej z firma oferującej możliwość grawerowania i personalizacji butelek. Unikalna flaszka weselna z własnym wzorem i dedykacją będzie ciekawie prezentować się na stole weselnym.

Targi Młodej Pary - Butelki

Targi Młodej Pary - ButelkiArtystycznie…

Pomysł z aniołami na szczudłach witający młodą parę bardzo nam się spodobał. W ostatnich latach coraz częściej na weselach pojawiają się kuglarze i sztukmistrze. Zdania tutaj są podzielone. Z klaunami jest tak, że albo się ich lubi albo nienawidzi, ten którego spotkaliśmy, rozbawił nas do łez. Umiejętnie wciągnął odwiedzających do zabawy i wszyscy mieliśmy ubaw po pachy 🙂

Z każdym rokiem poziom usług weselnych jest na coraz wyższym poziomie. Nie zabrakło ciekawych formy zaproszeń czy podziękowań dla gości. Piękne, stylowe i ręcznie robione zaproszenia, księgi gości i winietki to już pewien standard. Oferta jednej z firm zajmująca się fotografią, która zaprezentowała cudowne opakowania na płyty i zdjęcia w stylowych drewnianych skrzyneczkach i kuferkach, spodobała nam się wyjątkowo. Wyobraźcie sobie zdjęcia z sesji lub film w unikatowej oprawie.

Bardzo ciekawą alternatywę dla wszechobecnych i nieco już oklepanych fotobudek, był rysownik karykatur. W atrakcyjnej cenie możemy wynająć artystę, który podczas zabawy weselnej naszkicuje zabawne karykatury dla każdego z gości. Pamiątka w postaci albumu zawierającego śmieszne karykatury gości weselnych to znakomity i oryginalny prezent dla pary młodej. Rysunek dla każdego z gości spowoduje, że wesele pozostanie w ich pamięci na długi czas. Usługa nie jest dużo droższa od fotobudki, a przyznać trzeba, że wnosi oryginalność.

Rysownik - karykatury

Coś dla panów

Panowie, nie zabrakło pięknych klasycznych piękności… tutaj mamy na myśli piękne limuzyny, kabriolety i zabytkowe roadstery 🙂 Jeśli Wasza wybranka jeszcze się waha, to przejażdżka takim cudeńkiem zdecydowanie może pomóc w podjęciu jedynej i słusznej decyzji. Ahh, ten Chevrolet Corvette.

Tragi Młodej Pary Auta Tragi Młodej Pary Auta Tragi Młodej Pary Auta

Swoją ofertę zaprezentowały również firmy z branży mody męskiej.

Targi Młodej Pary - Moda Męska Targi Młodej Pary - Moda Męska

Dziękujemy za liczne przybycie i zainteresowanie. Do zobaczenia na kolejnych targach!

By webadmin|2016, Aktualności, Bez kategorii, blog, relacje|0 comment