Targi Młodej Pary, Gdańsk - Casilla

02

Gru

Relacja z Targów Młodej Pary w Gdańsku. Część 1.

Nasza relacji z udziału w Targach Młodej Pary w Gdańsku, Amber Expo, 6 listopada 2016

Targi cieszyły się ogromny zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Hala targowa pękała w szwach. Kochani, dziękujemy za przybycie na targi i zainteresowanie naszym stanowiskiem, które było licznie oblegane.

 

 

Pozostaje nam mieć nadzieję, że wydarzenie na stałe zagości w repertuarze ślubnych wydarzeń Trójmiasta. Z tego, co zaobserwowaliśmy, targi podbiły Wasze i nasze serca 🙂 Naszym zdaniem wydarzenie było bardzo dobrze zorganizowane, a była to dopiero pierwsza edycja imprezy w Gdańsku. Wydarzenie znakomicie poprowadził Tomasz Kammel.

 

Nasze wrażenia

 

Z zaprzyjaźnionych firm, z którymi współpracuje, spotkaliśmy Diamond Decor. Serdecznie pozdrawiamy! Diamond Decor jesteście mistrzami w tym co robicie! Ścianka dekoracyjna za parą młodą skomponowaną z kwiatów.. ehh po prostu cudeńko.
 

 

Modna Panna Młoda

 

Na targach mieliśmy przegląd całego wachlarza sukien ślubnych, począwszy od kreacji, których nie powstydziłaby się księżniczka z bajki, skończywszy na bardzo romantycznych propozycjach w stylu lat 20 i 30. Wśród aktualnych trendów zauważyć można było odejście od czystej bieli. Coraz więcej, również okazałych kreacji, pojawiło się w dość odważnym różu, beżach i odcieniach kremowych.

 

 

Wiązanki ślubne i bukiety

 

W przypadku dekoracji weselnych nadal dominują kompozycje florystyczne w stonowanych pastelach. Sądzimy, że nadal będą to najchętniej wybierane kolory, ale pojawiły się ciekawe alternatywy dla bardziej odważnych. Nietypowe kolory mogą stanowić interesujący wybór dla pragnących podkreślić swoją indywidualność i charakter. Z tego co obserwujemy, coraz mniejszą obawę budzą ciemne kwiaty w wiązankach ślubnych. W porównaniu do lat przeszłych, mamy tutaj małą rewolucję. Intensywny ciemny kolor bukietu na pewno zapadnie w pamięci gości i będzie stanowić element przykuwający uwagę.

 

 

Wypieki i słodkości weselne

 

Stanowiskami cieszących się największym zainteresowaniem były prezentacje cukiernicze. Wypieki i torty weselne cieszyły się bardzo smacznym zainteresowaniem gości 🙂 Ilość rozmaitych tortów i ciast przyprawiała o zawrót głowy. Naszą uwagę zwróciły, modne ostatnio, torty rustykalne, w których widać warstwy kremu i biszkoptu. Z wypieków i słodkości bardzo podobała się nam propozycja słodkiego “stołu szwedzkiego”. Stół z mini deserami i wypiekami stanowić może oryginalną alternatywę dla ciast podawanych w tradycyjny sposób i jest oryginalnym dodatkiem dekoracyjnym.

 

 

Druga części naszej relacji już niebawem. Zapraszamy!

By webadmin|2016, Aktualności, Bez kategorii, blog, relacje|0 comment