Wesele jesienią w sali bankietowej Casilla

22

Sie

5 powodów, dla których warto zaplanować wesele jesienią

Z wielu względów miesiące letnie pozostają najbardziej popularnymi i obleganymi terminami. Ślub i wesele latem ma bezdyskusyjnie wiele zalet i dla wielu z Was to wymarzony okres na zawarcie związku małżeńskiego. Zastanówmy się jakie korzyści może przynieść organizacja ślubu i wesela jesienią?

1. Umiarkowane temperatury

Upalne lato potrafi dać się we znaki. Intensywne słońce, żar z nieba i temperatury potrafią czasem uprzykrzyć ten szczególny dzień. Klimatyzowane sale weselne stają się pewnym standardem,
ale nadal jest wiele miejsc w których wysokie temperatury potrafią utrudnić udaną zabawę i biesiadę weselną. Nie każdy jest fanem gorąca i intensywnego słońca, które czasem trudno znieść w pełnej kreacji lub garniturze.

2. Dostępność sal weselnych

Miesiące jesienne, a w szczególności późnojesienne są znacznie mniej popularne i dzięki temu łatwiej o dogodny termin rezerwacji wymarzonej sali bankietowej czy domu weselnego.

3. Nietypowa sceneria

Złota Polska Jesień tworzy przepiękne, kolorowe scenerie, które aż proszą się o wykorzystanie w sesji fotograficznej. Spadające liście, kolorowe lasy i parki, jesienne pola tworzą
niezapomniane pejzaże i niecodzienne tło dla tego specjalnego dnia w życiu człowieka.

4. Jesienią jest taniej

Dla wielu par jest to jeden z głównych argumentów “za” organizacją ślubu jesienią. Wynajem sali weselnej i organizacja ślubu może nas zdecydowanie mniej kosztować. W mniej obleganych miesiącach łatwiej o wolny termin u fotografa czy dobrego stylisty fryzur. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty weselnej gdzie otrzymają Państwo rabat 5% na organizację wesela w sobotę w miesiącu PAŹDZIERNIKU a w LISTOPADZIE 10%.

5. Łatwiej o miejsc noclegowe dla gości

Koniec sezonu wakacyjnego to zdecydowanie mnie gości w hotelach i pensjonatach. W miesiącach wakacyjnych, szczególnie nadmorskich miejscowości, przeżywają prawdziwe oblężenie. Znalezienie wolnych pokoi noclegowych w promieniu nawet kilkunastu kilometrów często graniczy z cudem. Ceny wynajmu pokojów sięgają zenitu. Gdy kończą się wakacje, a turyści wracają do domów, hotele i pensjonaty pustoszeją, a ceny gwałtownie spadają.

Zachęcamy do rezerwacji naszych sal. http://goo.gl/NlYZVB Uwaga! Mamy jeszcze wolne terminy sal weselnych w miesiącach październik i listopad 2016!

By webadmin|2016, Aktualności, blog, porady|0 comment