Ślub w piątek w Casilla

18

Sie

5 powodów aby wziąć ślub w piątek

1. Jest taniej

Piątki to reguły dzień w którym możemy liczyć na upusty i mniejszy koszt wynajęcia sali weselnej. Na przykład Casilla oferuje parom młodym 10% rabatu na wybrane menu. Często możemy również liczyć na niższy koszt wynajęcia fotografa, stylistki, zespołu muzycznego czy dobrego DJ’a.

 

2. Łatwiej o termin

Tradycja i przyzwyczajenia powodują, że sobota nadal pozostaje dniem najbardziej obleganym. Zdecydowanie łatwiej o wolny termin sali bankietowej w piątki. Podobnie jest w przypadku innych usług związanych z organizacją ślubu. W piątek łatwiej będzie zarezerwować wymarzoną kapelę, dobrą kosmetyczkę czy sprawdzonego fryzjera. Łatwiej również “upolować” wolny termin u cenionego fotografa i zorganizować wymarzoną sesję zdjęciową.

W przypadku samej ceremonii ślubnej zyskujemy, ponieważ kościół czy kaplica będzie łatwiej dostępna w piątek. Podobnie jest z dyspozycyjnością urzędników gdy decydujemy się na ślub w plenerze.

 

3. Dłuższe poprawiny i dzień ekstra

Organizacja wesela w piątek to dodatkowy dzień wolny ekstra 🙂 Możemy wydłużyć weselny weekend o kolejny dzień, w którym możemy odpocząć i ochłonąć po imprezowym szaleństwie i nabrać sił 🙂 przed powrotem do szarej rzeczywistości.

 

4. Łatwiejszy i bezpieczniejszy powrót do domu

Więcej czasu to i mniejszy stres oraz pośpiech, a mniejszy stres i pośpiech w podróży to większe bezpieczeństwo. Nasi goście mogą przełożyć powrót do domu o kolejny dzień, który pozwoli im zebrać odpowiednie siły i wypocząć przed wielogodzinną i męczącym powrotem.

 

5. Last minute

Nie jest to może główny argument, ale warto wspomnieć że piątek to również ułatwiona logistyka. Jest dniem roboczym i możemy liczyć na znacznie łatwiejszy dostęp do usług w sytuacjach nieprzewidzianych. Do późno wieczornych godzin możemy skorzystać z pomocy np. krawcowej lub fryzjera jeśli coś pójdzie nie tak. Sklepy i butiki otwarte są dłużej i jeśli zapomnimy o czymś ważnym to mamy szanse zakupy na ostatnią chwilę.

Reasumując, organizacja wesela i ślubu w piątek ma swoje niewątpliwe zalety, które dla wielu z Was mogą stanowić ciekawą i atrakcyjną alternatywę. Przypominamy o specjalnej ofercie Casilla http://goo.gl/VMM9Lx

By webadmin|2016, Aktualności, blog, porady|0 comment